Angelas Vakarų rajone

Angelas Vakarų rajone | Kristin Steinsdottir

Atsisiųsti knygą Angelas Vakarų rajone pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žara

 • Išleidimo metai: 2006
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 104
 • ISBN ar kodas: 9789986341604


 • Angelas Vakarų rajone.pdf
  Angelas Vakarų rajone.epub
  Angelas Vakarų rajone.mobi


  Angelas Vakarų rajone pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Angelas Vakarų rajone pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Angelas Vakarų rajone knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Angelas Vakarų rajone pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Angelas Vakarų rajone aprašymas

  Aprašymas

  Nemažai premijų laimėjusios knygos Angelas Vakarų rajone pasakojimo struktūra – gana originali vaikiškai knygai. Tačiau visi tie minčių ir vaizdinių fragmentai vis dėlto sudaro išbaigtą istoriją kurioje ištirpsta riba tarp vaizduotės ir tikrovės. Bet istorija tarsi įgauna du balsus: suaugęs skaitytojas juos atskiria, o mažajam dominuoja vaizduotės elementai Kitaip tariant, suaugusieji ir vaiko šioje knygoje perskaitys ne tą patį. Daugumai suaugusiųjų gyvenimas daugiaaukštyje – beveidis ir anonimiškas, o pagrindiniam, senu germanišku vardu pavadintam šios knygos veikėjui Askurui paslaptingi daugiaaukščio gyventojai vaizduotėje pavirsta angelais, vilkolakiais, raganomis… Apačioje gyvenantis vilkolakis yra vilkolakis pasakotojui ir mažajam skaitytojui, o suaugęs pasakys, kad jis simbolizuoja pasakotojo jaučiamą grėsmę, ir kad tam vilkolakiui į akį krito pasakotojo mama. Angele, kuris pateko ir į knygos pavadinimą įsikūnijo pasakotojo brendimas, užtat knygos pabaigoje šis patenkintas atiduoda tą angelą, nes pats jau išlaikė “egzaminus” kelyje į suaugusio žmogaus gyvenimą ir žino, kad dabar tas angelas labiau pravers kitiems – pavyzdžiui, jaunesniajam broliukui.
  Knygos iliustracijos puikiai dera prie originalios pasakojimo struktūros. Jos paprastos, pabrėžia svarbiausius teksto momentus. Toks teksto ir piešinių “ansamblis” padeda skaitytojui, (ypač mažajam!) patirti, išgyventi tai, kas papasakota. Šiuo aspektu tai originalus darbas islandų vaikų literatūros istorijoje.

  Leave a Reply