Antakalnio vigilijos

Antakalnio vigilijos | Algimantas Baltakis

Atsisiųsti knygą Antakalnio vigilijos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2010
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 216
 • ISBN ar kodas: 9789986396260


 • Antakalnio vigilijos.pdf
  Antakalnio vigilijos.epub
  Antakalnio vigilijos.mobi


  Antakalnio vigilijos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Antakalnio vigilijos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Antakalnio vigilijos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Antakalnio vigilijos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Antakalnio vigilijos aprašymas

  Aprašymas

  Post scriptum

  Po eilėraščių rinkinio „Strazdiškio elegijos“ (1979) ištisą dešimtmetį tęsėsi dviprasmiška situacija, balansavimas tarp rašymo ir nerašymo: per metus sukurpdavau vos vieną kitą eilėraštį, o tarpais – ir nė vieno.

  Ir tik Sąjūdžio prižadintas vėl ėmiau aktyviau bičiuliautis su poezijos mūza. Po keturiolikos metų pauzės pasirodė eilėraščių rinkinys „Atodūsis“ (1993), o vėlesniais metais – dar du lyrikos rinkiniai „Vienuolynas“ (1998) ir „Žvirblių žiemavietė“ (2005). Vėliau keletą metų triūsiau prie dienoraščių knygos „Gimiau pačiu laiku“ (2008) ir vis dažniau ėmiau galvoti, ar ne pats laikas atsisveikinti su poezija.

  Beje, panašiai mąsčiau ir išėjus minėtoms „Strazdiškio elegijoms“. Lyg ir atsisveikindamas su poezija 1980 metais išleidau stambų tomą su Stasio Krasausko iliustracijomis „Maratonas. Lyrikos rinktinė. 1965–1979“.

  Manau, kad naujoji rinktinė, apimanti trijų dešimtmečių kūrybą, dėl suprantamų priežasčių iš tikro bus atsisveikinimas su žanru, kuriam tarnavau, nors ir ne visad ištikimai, nuo ankstyvos jaunystės iki gilios senatvės.

  Algimantas Baltakis, 2009 m. gruodis

  Šiai knygai “Antakalnio vigilijos” populiarus poetas parinko geriausius eilėraščius iš 1980-2010 m. kūrybos. Juose atsispindi šio laiko – su Lietuvos gyvenimo lūžiu, su tūkstantmečio riba – poeto jausmai ir apmąstymai. Tai kitoniškas, atskiras jo kūrybos etapas, nors svarbiausi akcentai – žmonių bendravimo vertės, kasdienybės ir būties ryšio, atviro paprasto kalbėjimo – yra išlikę. Dabar daugiau refleksijų bei elegiškų spalvų.

  Leave a Reply