Aukso dėsniai

Aukso dėsniai | Ryuho Okawa

Atsisiųsti knygą Aukso dėsniai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 184
 • ISBN ar kodas: 9786094690181


 • Aukso dėsniai.pdf
  Aukso dėsniai.epub
  Aukso dėsniai.mobi


  Aukso dėsniai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Aukso dėsniai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Aukso dėsniai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Aukso dėsniai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Aukso dėsniai aprašymas

  Aprašymas

  Didžiosios Dvasios Vedlės gyveno Žemėje per visą žmonijos istoriją. Jos pasirodydavo Rytuose ir Vakaruose svarbiausiais žmonijos istorijos tarpsniais, kad paskatintų mūsų dvasinį vystymąsi. Tarp jų buvo Buda Šakjamunis, Jėzus Kristus, Konfucijus, Sokratas, Krišna, Mahometas.

  „Aukso Dėsniai“ tyrinėja gilią žmonijos istoriją ir atskleidžia, kaip laikui bėgant Žemėje skleidėsi Dievo planas. Kai suprasime tikrąją istorijos kryptį, vedančią per praeitį, dabartį ir ateitį, suvoksime savo dvasinės misijos reikšmę dabartiniame amžiuje.

  „Aukso Dėsniai“ yra antroji Mokytojo Ryuho Okawos pamatinės trilogijos knyga. Kitos dvi trilogijos knygos yra „Saulės Dėsniai“ ir „Amžinybės Dėsniai“.

  RYUHO OKAWA gimė 1956 metais Tokušimoje, Japonijoje. Baigęs Tokijo universiteto Teisės fakultetą, jis pradėjo dirbti tarptautinėje prekybos kompanijoje bei studijuoti tarptautinius finansus Niujorko universitete.
  1981 metais Ryuho Okawa pradėjo gauti dvasinius pranešimus iš Danguje gyvenančių didžių istorinių būtybių ir tais pačiais metais nubudo savo tikrajam pašaukimui – tapti dvasiniu lyderiu ir vesti į laimę viso pasaulio žmones.
  1986 metais jis nutraukė daug žadančią karjerą verslo pasaulyje, įkūrė Happy Science ir tapo gerai žinomu įtakingu dvasiniu vadovu.
  Ryuho Okawa išleido daugiau nei 2000 įvairių knygų ir jau dvidešimt penkerius metus iš eilės yra perkamiausias autorius Japonijoje.

  “Žmonijos istorija nėra atsitiktinių įvykių rezultatas. Kiekviename jos periode buvo pranašų, kurie nešė aukštųjų dangiškų sferų žinią. Nesvarbu, ar tuo metu tos žinios buvo suprastos – svarbu yra tai, kad jos nepaliauja daryti įtaką pasauliui jau daug šimtų ar tūkstančių metų. Kitaip tariant, žmonijos civilizacijų ir kultūrų istorija yra grįsta nedidelio būrio pranašų veikla. Faktas toks, kad kas keli šimtai ar tūkstančiai metų Dievas į Žemę atsiunčia pranašą, ir tai yra Jo didelės meilės mums ženklas.”
  Ryuho Okawa

  Iš anglų kalbos vertė Happy Science

  Leave a Reply