Autorių teisė (II tomas)

Autorių teisė (II tomas) | Vytautas Mizaras

Atsisiųsti knygą Autorių teisė (II tomas) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Justitia

 • Išleidimo metai: 2009
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 780
 • ISBN ar kodas: 978-9955-616-60-3


 • Autorių teisė (II tomas).pdf
  Autorių teisė (II tomas).epub
  Autorių teisė (II tomas).mobi


  Autorių teisė (II tomas) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Autorių teisė (II tomas) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Autorių teisė (II tomas) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Autorių teisė (II tomas) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Autorių teisė (II tomas) aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje išsamiai nagrinėjami autorių teisės istoriniai, filosofiniai pagrindai, dabartinio tarptautinio, Europos Sąjungos ir nacionalinio teisinio reguliavimo ir teisės taikymo aspektai, šio privatinės teisės instituto principai, atskleidžiami teisės normų taikymo ir aiškinimo aspektai, esamos reguliavimo ar aiškinimo spragos ir problemos. Tai pirmasis kompleksinis autorių teisės instituto mokslinis tyrimas Lietuvoje. Daugelio klausimų analizė atliekama remiantis lyginamuoju tyrimo metodu: vertinamos kitų Vakarų Europos valstybių autorių teisės tradicijos, doktrina ir praktika, taip pat atskleidžiami esminiai skirtumai tarp kontinentinės Europos autorių teisės ir anglų–amerikiečių copyright tradicijų. Knygoje plačiai remiamasi Lietuvos, kitų valstybių, Europos Bendrijų Teisingumo Teismo jurisprudencija.
  Pirmame šios knygos tome nagrinėjami bendrieji autorių teisės klausimai (autorių teisės samprata, reikšmė, istorinė raida, šaltiniai, principai bei autorių teisės ir kitų intelektinės nuosavybės institutų ryšys ir skirtumai), autorių teisės objektai ir subjektai, autorių asmeninės neturtinės ir turtinės teisės bei jų apribojimai. Antrame tome analizuojamos gretutinės teisės, tarp jų ir duomenų bazės gamintojo sui generis teisės, autorių teisių ir gretutinių teisių įgyvendinimo ir gynimo klausimai, taip pat atskira dalis skiriama autorių teisei Europos Sąjungoje.

  Leave a Reply