Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas

Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas | William S. Hatcher, J. Douglas Martin

Atsisiųsti knygą Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Bahajų leidyba

 • Išleidimo metai: 1998
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 213
 • ISBN ar kodas: 9986-735-03-3


 • Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas.pdf
  Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas.epub
  Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas.mobi


  Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Bahajų tikėjimas. Globalinės religijos iškilimas aprašymas

  Aprašymas

  1974 metais, paskatinti Kanados bahajų Nacionalinės dvasinės asamblėjos, grupė moksleivių ir studentų įkūrė asociaciją, ska¬tinančią sistemingai studijuoti bahajų tikėjimą universitetiniu lygiu. Grupės darbas klestėjo organizuojant paskaitas, konferencijas ir leidžiant seriją publikacijų. Šiandien bahajų Studijų asociacija, kurios būstinė įsikūrusi Otavos mieste Kanadoje, gali pasigirti nacionaliniais filialais keliose pasaulio šalyse.
  Augant organizacijai buvo pripažinta, kad nė vieno iš egzistuojančių šaltinių nepakanka sudaryti vadovėliui, kuris galėtų būti mokomąja priemone, tinkama aukštajai mokyklai. Buvo nutarta, kad reikia užsakymo, pagal kurį ir parašytas šis darbas. Todėl autoriai reiškia ypatingą padėką Asociacijai ne tik dėl jų iniciatyvos pateikiant šį projektą, bet ir už nuolatinę paramą siekiant jį realizuoti.
  Mes norėtume pareikšti padėką ir Todui Losonui (Tod Law-son) iš Makdžilio (McGill) Universiteto Islamo instituto, kuris redagavo skyrių apie istorinį islamo pagrindimą; Braunli Tomas (Brownlee Thomas), kuri dosniai dalijosi savo profesiniu techninio redaktoriaus patyrimu; ir Marionai Finli (Marion Finley) iš Lavalio (Lavai) universiteto, kuri maloniai sutiko atlikti persiškų ir arabiškų terminų transliteraciją. Padėkos taip pat nusipelno La-ris Baknelis (Larry Bucknell) ir Betė Fišer (Betty Fisher) iš “Ba-ha’i Publishing Trust” Jungtinėse Valstijose už įvairią realią pagalbą, kurią jie suteikė. Mudu abu giliai dėkingi Zuzanai Laionz (Su-san Lyons), kuri redagavo keletą rankraščio variantų.
  Ir pagaliau esame dėkingi daugybei draugų, kurie padrąsino mus, kad imtumėmės šio projekto; ypač dėkingi savo žmonoms, kurių supratimas ir parama leido jį užbaigti.

  Vertė Vida Andrašiūnienė

  Turinys

  TURINYS

  Pratarmė / 4
  Įžanga / 5
  1. Istorinis pagrindas / 9
  2. Babo tikėjimas / 13
  3. Baha u’llah / 32
  4. Tikėjimo įpėdiniai / 52
  5. Pagrindiniai mokymai / 73
  6. Dievas, Jo Apsireiškimai ir žmogus / 98
  7. Baha’u’llah Pasaulinė tvarka / 124
  8. Administracija ir įstatymai / 138
  9. Bahajų bendruomenė / 159
  10. Sėkmės ženklai / 177

  Leave a Reply