Demonas – mitas ar tikrovė?

Demonas - mitas ar tikrovė? | Rene Laurentin

Atsisiųsti knygą Demonas – mitas ar tikrovė? pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aidai

 • Išleidimo metai: 2008
 • Formatas: 12×20, minkštas viršelis
 • Puslapių skaičius: 438
 • ISBN ar kodas: 9789955656623


 • Demonas – mitas ar tikrovė?.pdf
  Demonas – mitas ar tikrovė?.epub
  Demonas – mitas ar tikrovė?.mobi


  Demonas – mitas ar tikrovė? pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Demonas – mitas ar tikrovė? pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Demonas – mitas ar tikrovė? knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Demonas – mitas ar tikrovė? pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Demonas – mitas ar tikrovė? aprašymas

  Aprašymas

  Tad ar egzistuoja velniai?

  Anot vyraujančios kultūros, ne. Tai tik mūsų psichologijos produktas. Mados besivaikantys teologai ir netgi kai kurie egzorcistai tokiam požiūriui pritaria. Esą demono veikimas bei jo buvimas yra abejotini. Beje, toks tikėjimas yra neva žalingas – tai alibi, slopinantis atsakomybės jausmą, o apsėdimas, sakoma, tėra isteriška mizanscena, sužadinama paties egzorcizmo. Pats laikas likviduoti šias atgyvenusios senoviškos vaizduotės liekanas.

  René Laurentin, g. 1917, – iškilus prancūzų religijos istorikas, filosofas, egzegetas, Figaro religijos apžvalgininkas, keliasdešimties mokslo veikalų autorius, garbės Legiono ordino karininkas.

  Leave a Reply