Diferencialinės lygtys ir tikimybių teorija

Diferencialinės lygtys ir tikimybių teorija | Stasė Janušauskaitė, Aldona Marčiukaitienė, Danutė Prašmantienė, Nijolė Ratkienė

Atsisiųsti knygą Diferencialinės lygtys ir tikimybių teorija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
KTU leidykla Technologija

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 264
 • ISBN ar kodas: 9986-13-723-3


 • Diferencialinės lygtys ir tikimybių teorija.pdf
  Diferencialinės lygtys ir tikimybių teorija.epub
  Diferencialinės lygtys ir tikimybių teorija.mobi


  Diferencialinės lygtys ir tikimybių teorija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Diferencialinės lygtys ir tikimybių teorija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Diferencialinės lygtys ir tikimybių teorija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Diferencialinės lygtys ir tikimybių teorija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Diferencialinės lygtys ir tikimybių teorija aprašymas

  Aprašymas

  Mokomoji knyga skirta KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto bei Socialinių mokslų fakultetų studentams ir yra parengta pagal studijų modulio 160B015 (Diferencialinės lygtys ir tikimybių teorija) 4 kreditų programą. Knygą sudaro trys skyriai. Pirmajame išdėstyta pirmosios ir antrosios eilių diferencialinės lygtys, antrajame – atsitiktiniai įvykiai ir vienmačiai atsitiktiniai dydžiai, trečiajame -vienmačių atsitiktinių dydžių matematinė statistika ir dvimačiai atsitiktiniai dydžiai bei jų matematinė statistika.

  Leave a Reply