Dvylika Šviesos Spindulių

Dvylika Šviesos Spindulių | Natalie Sian Glason

Atsisiųsti knygą Dvylika Šviesos Spindulių pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 208
 • ISBN ar kodas: 9786098050400


 • Dvylika Šviesos Spindulių.pdf
  Dvylika Šviesos Spindulių.epub
  Dvylika Šviesos Spindulių.mobi


  Dvylika Šviesos Spindulių pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dvylika Šviesos Spindulių pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dvylika Šviesos Spindulių knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dvylika Šviesos Spindulių pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dvylika Šviesos Spindulių aprašymas

  Aprašymas

  “Supraskite Dvylika Šviesos Spindulius. Nors dabar dažnai apie tai kalbama, juose esančius žinių lobius mažai kas iš tikrųjų supranta ar panaudoja. Sužinokite, kaip jie galėtų pakeisti jūsų gyvenimą ir sustiprinti dvasinę pažangą.

  Išsilaisvinkite iš gyvenimų ciklo ir vėl susiliekite su begaliniu savo sielos ir Kūrėjo aspektu, uoliai dirbdami su šiais Dvylika Spindulių. Juos studijuodami bei integruodamiesi su spinduliais ir su dvasine hierarchija, jūs atrasite raktus į savo pačių pakilimo procesą Žemėje.”

  Dvylika Šviesos Spindulių. Vadovas į Šviesos Spindulius ir Dvasinę Hierarchiją”unikalus vadovas į dvasinę hierarchiją ir energijos lygmenis virš Žemės. Jis padeda jums atrasti dvasinių planų vedlius, mokytojus, lyderius ir Pakilusius Meistrus, į kuriuos galite kreiptis kasdien, norėdami daryti dvasinę pažangą, plėsti sąmoningumą ir pažadinti savo tikrąjį aš. Knyga paaiškina, kaip patirti Kūrėjo sielos savybes, su kuriomis galite susiderinti ir kurias galite naudoti save bei kitus gydyti, palaikyti ir įkvėpti.

  Natalie Sian Glasson – talentingas informacijos priėmimo šviesos kanalas. Vos perkopusi per 25 metus, ji itin gerbiama pasaulyje kaip Dvasinis Mentorius ir Sakralios Om Na Mokyklos įkūrėja, teikianti dvasinį vadovavimą, visiems vedanti kursus ir seminarus. Vedama arkangelo Mykolo ir Valdovo Melchizedeko, Natalie skleidžia energijos virpesius bei nušvitimą žmonėms, atstovaudama daugeliui dvasinių vedlių.

  Pagrindinis Natalie gyvenimo darbas ir jos misija – padėti kitiems atsibusti Kūrėjo šviesai, nes šviesa yra dvasinės raidos raktas. Ji dalijasi išmintimi ir nušvitimu, idant padėtų dieviškosioms energijoms skverbtis į fizinį kūną ir pagelbėtų žmonėms jų kūnuose įtvirtinti sakralias energijas, gaunamas iš visatos.

  Daugiau informacijos Natalie tinklalapyje: www.omna.org.

  Vertė Lilija Talmantienė

  Leave a Reply