Evangelijos atminimas ir pasakojimas. Pasakojamoji Morkaus katechezė

Evangelijos atminimas ir pasakojimas. Pasakojamoji Morkaus katechezė | Silvano Fausti

Atsisiųsti knygą Evangelijos atminimas ir pasakojimas. Pasakojamoji Morkaus katechezė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2006
 • Formatas: 14×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 584
 • ISBN ar kodas: 9955-619-76-7


 • Evangelijos atminimas ir pasakojimas. Pasakojamoji Morkaus katechezė.pdf
  Evangelijos atminimas ir pasakojimas. Pasakojamoji Morkaus katechezė.epub
  Evangelijos atminimas ir pasakojimas. Pasakojamoji Morkaus katechezė.mobi


  Evangelijos atminimas ir pasakojimas. Pasakojamoji Morkaus katechezė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Evangelijos atminimas ir pasakojimas. Pasakojamoji Morkaus katechezė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Evangelijos atminimas ir pasakojimas. Pasakojamoji Morkaus katechezė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Evangelijos atminimas ir pasakojimas. Pasakojamoji Morkaus katechezė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Evangelijos atminimas ir pasakojimas. Pasakojamoji Morkaus katechezė aprašymas

  Aprašymas

  Šis veikalas “Evangelijos atminimas ir pasakojimas. Pasakojamoji Morkaus katechezė” atsirado iš dvidešimties metų patirties, pateikiant Evangeliją kaip pasakojamąją katechezę. Komentaras yra naujo pobūdžio, nors remiasi senuoju lectio divina metodu. Evangeliją siūloma skaityti lėtai ir įdėmiai. Žodyje stengiantis rasti Tą, kuris kalba, kad užmegztume pokalbį su Juo ir vis labiau Jį pažintume, pamiltume bei sektume.

  Ši knyga yra tapusi Evangelijos pagal Morkų lectio vadovėliu. Ištrauka po ištraukos pateikiama ir aiškinama visa Evangelija pagal Morkų. Atskleidžiama ne tik jos pasakojimų reikšmė mūsų tikėjimui ir gyvenimui, bet ir atskirų žodžių prasmė bei neišsemiamas turtingumas. Šis komentaras moko visiškai naujai skaityti įprastą Šventojo Rašto tekstą, taip pat duoda nesudėtingas nuorodas maldai.

  Silvano Fausti, filosofijos ir teologijos studijas baigęs doktoratu apie kalbos fenomenologiją Miuncheno i. W. universitete, dėstė teologiją. Daugiau kaip 20 metų gyvena Milano priemiesčio (Villapizzione) jėzuitų bendruomenėje, savo užduotimi laikančia Žodžio tarnystę. Ši bendruomenė yra įsijungusi į didesnę atstumtaisiais besirūpinančių šeimų bendriją.

  Vertė kun. Lionginas Virbalas

  Leave a Reply