Jei vasara prabiltų…

Jei vasara prabiltų... | Nora Roberts

Atsisiųsti knygą Jei vasara prabiltų… pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 11×18, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786090302460


 • Jei vasara prabiltų….pdf
  Jei vasara prabiltų….epub
  Jei vasara prabiltų….mobi


  Jei vasara prabiltų… pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Jei vasara prabiltų… pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Jei vasara prabiltų… knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Jei vasara prabiltų… pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Jei vasara prabiltų… aprašymas

  Aprašymas

  Perkamiausių “Svajonių romanų” pakartotinis leidimas kitu formatu.

  “Dabar ir visados”

  Dailutė Džėja Klark labiau panaši į paauglę nei į rimtą vadybininkę. Vis dėlto jai puikiai sekasi vadovauti Paežerės užeigai. Idilę sujaukia naujasis viešbučio savininkas Teiloras Reinoldsas, ketinantis modernizuoti viešbutį. Džėja karštai jam pasipriešina. Kas nugalės – senąją Paežerės užeigą tarsi savo namus mylinti Džėja ar racionalusis Reinoldsas? Tikrai nelengva nuspėti, juo labiau kad visai nelauktai užgimsta… meilė.

  “Sūpuoklės dviem”

  Meganos laukė įprasta vasara: minios turistų, spūstys pajūrio miestelio gatvėse, darbas pramogų parke ir nuvogta valandėlė kūrybai. Bet vieną dieną ją užkalbinęs įžūlus nepažįstamasis sutrikdo įprastą gyvenimo ritmą ir sudrumsčia mintis. Kas jis toks? Laikinų pramogų ieškantis pakeleivis ar apsukrus verslininkas? O gal patikimas ir gebantis karštai mylėti vyras? Abejonės nesutrukdo įsiplieksti aistrai. Tik ar Megana įsileis žavųjį keliauninką į savo širdį?

  Iš anglų kalbos vertė Eglė Bareikaitė, Miglė Puzarienė

  Leave a Reply