Kakė Makė ir svajonių gimtadienis

Kakė Makė ir svajonių gimtadienis | Lina Žutautė

Atsisiųsti knygą Kakė Makė ir svajonių gimtadienis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 21×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 36
 • ISBN ar kodas: 9786090115749


 • Kakė Makė ir svajonių gimtadienis.pdf
  Kakė Makė ir svajonių gimtadienis.epub
  Kakė Makė ir svajonių gimtadienis.mobi


  Kakė Makė ir svajonių gimtadienis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kakė Makė ir svajonių gimtadienis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kakė Makė ir svajonių gimtadienis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kakė Makė ir svajonių gimtadienis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kakė Makė ir svajonių gimtadienis aprašymas

  Aprašymas

  Tai tikrų tikriausia paveikslėlių knyga, padedanti tėvams patikėti vaikų, o vaikams – tėvų svajonėmis! Kiekviena iliustracija – pilna meilės. Kiekviename puslapyje – kažkas netikėto.

  “Lina Žutautė siūlo puikią temą vaikų ir tėvų pokalbiui. Jūsų mažieji ne tik išgirs autorės papasakotą nuotykį, bet galbūt ir istoriją apie Jūsų pačių vaikystę. Toks pokalbis – tiltas tarp dviejų pasaulių, leidžiantis vaikams jaustis svarbiems ir mylimiems. Nes tik tokiems žmonėms skaitoma ir pasakojama. Tik su svarbiais žmonėmis suaugusieji kalba apie tai, kaip jiems sekėsi, kai irgi buvo maži. Šitai patiriantys vaikai į gimtadienį kviečia ne tik savo, bet ir tėvų vaikystės herojus.”
  Vytis Valantinas, vaikų psichologas

  „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ – geriausia 2010 m. knyga mažiausiems skaitytojams! Šį apdovanojimą skyrė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus sudaryta specialistų komisija.

  Kakės Makės serijos knygelės jau išverstos į latvių, rusų, danų ir korėjiečių kalbas!

  Leave a Reply