Kasos ir tulžies latakų ligos

Kasos ir tulžies latakų ligos | John P. Neoptolemos, Manoop S. Bhutani

Atsisiųsti knygą Kasos ir tulžies latakų ligos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nacionalinis medicinos mokymų centras

 • Išleidimo metai: 2010
 • Puslapių skaičius: 120
 • ISBN ar kodas: 9786099507989 • Kasos ir tulžies latakų ligos.pdf
  Kasos ir tulžies latakų ligos.epub
  Kasos ir tulžies latakų ligos.mobi


  Kasos ir tulžies latakų ligos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Kasos ir tulžies latakų ligos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Kasos ir tulžies latakų ligos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Kasos ir tulžies latakų ligos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Kasos ir tulžies latakų ligos aprašymas

  Aprašymas

  Kasmet nuo kasos ligų miršta 45 tūkst. Šiaurės Amerikos gyventojų, neskaičiuojant cukriniu diabetu sergančių žmonių. Kiekvienais metais net 32 tūkst. Šiaurės amerikiečių suserga kasos vėžiu. Žinoma, kad JAV apytikriai 125 tūkst. žmonių kiekvienais metais suserga ūminiu pankreatitu, šalia šio skaičiais galima paminėti ir apytikriai 100 tūkst. ilgai besigydančių nuo lėtinio pankreatito. Visus kasos ligomis sergančius pacientus reikia gydyti, ir tai turėtų daryti gydytojai specialistai.
  Šią knygą autoriai parašė tam, kad gydytojams būtų galima aiškiai ir paprastai pateikti kasos ir tulžies latakų sutrikimų diagnostikos ir gydymo gaires, kryptį. Tikimės, kad šis leidinys padės gydytojams pagelbėti savo pacientams.

  Leave a Reply