Mikas ir Marė renka gėles (serija “Į gamtą!”)

Mikas ir Marė renka gėles (serija

Atsisiųsti knygą Mikas ir Marė renka gėles (serija “Į gamtą!”) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Arka

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 18×25, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 16
 • ISBN ar kodas: 9789986713272


 • Mikas ir Marė renka gėles (serija “Į gamtą!”).pdf
  Mikas ir Marė renka gėles (serija “Į gamtą!”).epub
  Mikas ir Marė renka gėles (serija “Į gamtą!”).mobi


  Mikas ir Marė renka gėles (serija “Į gamtą!”) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mikas ir Marė renka gėles (serija “Į gamtą!”) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mikas ir Marė renka gėles (serija “Į gamtą!”) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mikas ir Marė renka gėles (serija “Į gamtą!”) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mikas ir Marė renka gėles (serija “Į gamtą!”) aprašymas

  Aprašymas

  Knygelių serijos “Į gamtą!” sumanytoja, eiliuotų tekstų autorė Nijolė Degutienė išleido knygą “Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės” apie pievų ir laukų gėles, penkti metai išleidžia laukų gėlių puokščių kalendorius.

  Šiai knygelei “Mikas ir Marė renka gėles” ji parinko vaikams tokias gėles, kurios yra dažnesnės, žinomos, spalvingos ir būdingos Lietuvai. Piešiniuose realistiškai pavaizduota kaimo aplinka, miškas, pievos – jokių miesto apraiškų ir civilizacijos pasiekimų. Paveiksluose yra ir paukščių, ir gyvūnų – stirnytės, bitutės, šerniukai, gyvatė, žaltys, varlė. Jokie kiti piešiniai knygelėms nenaudoti, tik Eglės piešti. Viskas yra nupiešta paprastu pieštuku ir akvarele. Knygelė pradedama nuo pavasarį augančių gėlių, baigiama jau rudeniui būdingomis gėlėmis.

  Gamtos vaizdai sukelia nostalgiškus tėvelių, senelių prisiminimus, nes autorės išnagrinėjo, kokioje gamtinėje aplinkoje auga, kada žydi gėlė, kokios formos yra žiedlapiai ir lapai, kas būdinga augalo vaizdui. Visa tai patikrino ir darbo metu konsultavo biologijos mokslų daktarė Giedrė Kmitienė.

  Knygelėms parinktas storas popierius, stipresni viršeliai, kad ne taip paprasta būtų ją plėšyti ar lankstyti. Knygeles galima palikti broliukui, sesutei ar vaikų vaikams, nes tai, kas pavaizduota, nesensta ir nekeičia savybių.

  Knygelės “Mikas ir Marė renka gėles” gale gėlių piešiniai sudėti į rodyklę, kurioje surašyti lietuviški ir lotyniški jų pavadinimai. Supažindinama su 21 Lietuvos gėle.

  Visos serijos knygutės:

  Mikas ir Marė uogauja (serija “Į gamtą!”)

  Mikas ir Marė renka gėles (serija “Į gamtą!”)

  Mikas ir Marė grožisi medžiais (serija “Į gamtą”)

  Mikas ir Marė grybauja (serija “Į gamtą”)

  Leave a Reply