Mirusiųjų inspektorius

Mirusiųjų inspektorius | David Morrell

Atsisiųsti knygą Mirusiųjų inspektorius pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 328
 • ISBN ar kodas: 9786090123010


 • Mirusiųjų inspektorius.pdf
  Mirusiųjų inspektorius.epub
  Mirusiųjų inspektorius.mobi


  Mirusiųjų inspektorius pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mirusiųjų inspektorius pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mirusiųjų inspektorius knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mirusiųjų inspektorius pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mirusiųjų inspektorius aprašymas

  Aprašymas

  Detektyviniame istoriniame trileryje „Mirusiųjų inspektorius“ karalienės Viktorijos ir Šerloko Holmso laikų Londonas vėl tampa paslaptingų nusikaltimų ir intriguojančio tyrimo vieta.

  1855-ieji. Iš bestselerio „Žmogžudystė yra menas“ jau pažįstamas garsus literatas ir dar garsesnis Viktorijos laikų Anglijos opiomanas Tomas de Kvinsis su dukra Emile ruošiasi kuriam laikui ištrūkti iš Londono. Tačiau jų planus netikėtai sugriauna amžino rūko gaubiamą miestą staiga vėl sukausčiusi baimė ir nežinia: blausių dujinių žibintų apšviestose gatvėse viena po kitos pasipila paslaptingos žmogžudystės. Aiškėja, kad šįkart žudiko taikinyje – aukščiausių Anglijos visuomenės sluoksnių atstovai, o rašteliai, kuriuos žudikas palieka prie savo aukų, leidžia įtarti, kad grėsmė yra iškilusi pačios karalienės Viktorijos gyvybei.
  Genialusis Tomas de Kvinsis supranta, kad jo ir ištikimųjų palydovų – Emilės ir Skotland Jardo detektyvų Rajano ir Bekerio – neišvengiamai laukia dar vienas iššūkis, dar vienos žūtbūtinės lenktynės su itin pavojingu, itin išradingu ir kaip niekad grėsmingą planą turinčiu varžovu…

  Remdamasis tikrais faktais, detektyvinių istorinių trilerių meistras Davidas Morrellas kuria dėmesį prikaustantį pasakojimą, atkurdamas karalienės Viktorijos laikų Angliją taip subtiliai, kad girdi kanopų kaukšėjimą į grindinio akmenis, šiukšlių vežėjų keliamą triukšmą ir šaižius gatvės prekeivių riksmus.

  “Prikaustanti knyga! Išties pasijutau atsidūrusi 1855-ųjų Londone.”
  Rašytoja Lisa Gardner

  Iš anglų k. vertė Vytautas Petrukaitis

  Leave a Reply