Noriu šitų batų

Noriu šitų batų | Paola Jacobbi

Atsisiųsti knygą Noriu šitų batų pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2007
 • Formatas: 13×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 144
 • ISBN ar kodas: 9789955131205 • Noriu šitų batų.pdf
  Noriu šitų batų.epub
  Noriu šitų batų.mobi


  Noriu šitų batų pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Noriu šitų batų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Noriu šitų batų knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Noriu šitų batų pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Noriu šitų batų aprašymas

  Aprašymas

  “Pora naujų batų gali suteikti tokį pakilimo jausmą, kuris labai panašus tą filosofų aprašomą trumpalaikį pasitenkinimą, įsitikinusi Paola Jacobbi. Batai turi magiškų savybių; jie akimirksniu gali priversti jus pasijusti išdidžia ar seksualia, elegantiška ar sportiška. Jie yra meno – ar bent jau puikaus amatininko – kūriniai ir gali būti prilyginami juvelyriniams dirbiniams. Tik skirtumas tas, kad jie kainuoja kur kas mažiau nei briliantai”.
  Pasaulyje yra dvi žmonių grupės: tie, kurie dievina batus, ir tie, kuriems jie nerūpi. Arba kitais žodžiais tariant – moterys ir vyrai.
  „Noriu šitų batų!“ – puiki knyga batų brangintojams: šlovinamoji giesmė platformoms, daina aukštakulniams. Neprilygstamu itališku stiliumi Paola Jacobbi gvildena batų fenomeną iš visų įmanomų pusių: nuo apavo kaip asmenybės pagrindo iki pasaulinės gamybos bei prekybos politikos; be to, pateikia praktinių patarimų, kaip rūpintis ir prižiūrėti batus.
  Batai yra socialinis fenomenas ir jiems aistrą jaučia absoliučiai visokio amžiaus bei įvairiausios padėties moterys. Knygelėje „Noriu šitų batų!“ ši aistra gvildenama įterpiant žavius anekdotus apie avalynę, garsenybes, pasakojant užkulisines istorijas apie unikalius ir nuostabius batus, ir svarbiausia, apie batų reikšmę gyvenimui tų, kurie juos avi. Čia atskleidžiama, kodėl kai kurios moterys dievina aukštakulnius, o kitos kolekcionuoja baleto batelius primenančias šelepetes, kodėl neįmanoma atsispirti raudoniems bateliams ar kodėl jie nepakankamai vertinami, ir daugybė kitų moteriškų kojyčių pasaulio paslapčių.
  Ši knyga drąsiai imasi aiškinti vieną žaviausių pasaulio slėpinių – moterų aistrą batams nuo “Pelenės” iki “Sekso ir miesto”. “Noriu šitų batų!” atskleidžia, kodėl batai visuomet buvo geriausi moters draugai.

  Leave a Reply