Pianisto chrestomatija (su 2CD)

Pianisto chrestomatija (su 2CD) | Sud. Aušra Kučinskienė

Atsisiųsti knygą Pianisto chrestomatija (su 2CD) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žara

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 21×29, dėžutė
 • ISBN ar kodas: 9790706159010


 • Pianisto chrestomatija (su 2CD).pdf
  Pianisto chrestomatija (su 2CD).epub
  Pianisto chrestomatija (su 2CD).mobi


  Pianisto chrestomatija (su 2CD) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pianisto chrestomatija (su 2CD) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pianisto chrestomatija (su 2CD) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pianisto chrestomatija (su 2CD) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pianisto chrestomatija (su 2CD) aprašymas

  Aprašymas

  Leidinys „Pianisto chrestomatija“ skiriamas muzikos ir meno mokyklų mokiniams pirmiesiems dvejiems mokymosi metams. Tai leidinio „Pianisto pradžiamokslis“ (2012) tąsa.
  Repertuarą sudaro vertingiausi laiko ir praktinio darbo patikrinti kūriniai. Įvairūs tiek jų žanrai, stiliai, tiek geografija. Mažieji pianistai turės progą skambinti ne tik Lietuvos, bet ir Europos, Amerikos, Japonijos ir Rusijos kompozitorių kūrinius. Parenkant repertuarą šiam leidiniui, visų kūrinėlių aplikatūra, štrichai, dinamika, frazuotė ir tempas buvo patikslinti, o kai kurių – naujai sužymėti.
  Sudarydamas repertuarą, mokytojas turėtų atsižvelgti į mokinių gebėjimus, amžių ir daromą pažangą. Šiame leidinyje daug vietos skiriama pianisto technikai lavinti, nemaža dalis kūrinių Lietuvoje publikuojami pirmą kartą.

  Leidinio repertuaras sudarytas pagal žanrus ir išdėstytas penkiuose sąsiuviniuose:
  Pratimai, gamos ir etiudai.
  Pjesės.
  Kanonai ir senoviniai šokiai.
  Sonatinos, variacijos ir rondo.
  Ansambliai.

  „Pianisto chrestomatijos“ repertuaras įrašytas į dvi kompaktines plokšteles. Tai padės mažiesiems pianistams įsiklausyti į atliekamus kūrinius ir juos tiksliau paskambinti. Kai kurie kūriniai įrašyti naudojant skirtingus tembrus: lietuvių liaudies dai?nos – chorinio dainavimo tembru, o baroko ir klasicizmo epochos kūriniai – vargonų ir klavesino tembrais. Išgirdę skirtingus tembrus, mokiniai geriau įsivaizduos atliekamos muzikos stilių bei charakterį ir galės tiksliau perteikti skambinamų kūrinių meninį įvaizdį.

  Visas „Pianisto chrestomatijos“ sąsiuvinių ir CD rinkinys įpakuotas specialioje dėžutėje.

  Leave a Reply