Portugalija. Kelionių vadovas

Portugalija. Kelionių vadovas |

Atsisiųsti knygą Portugalija. Kelionių vadovas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 22×13,kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 496
 • ISBN ar kodas: 9786090102244 • Portugalija. Kelionių vadovas.pdf
  Portugalija. Kelionių vadovas.epub
  Portugalija. Kelionių vadovas.mobi


  Portugalija. Kelionių vadovas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Portugalija. Kelionių vadovas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Portugalija. Kelionių vadovas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Portugalija. Kelionių vadovas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Portugalija. Kelionių vadovas aprašymas

  Aprašymas

  Toliausiame pietvakarių Europos kampelyje įsikūrusi Portugalija užima apytikriai šeštadalį Pirėnų pusiasalio. Šalyje gyvena vos daugiau nei 10 mln. gyventojų. Nuo vienintelės kaimynės Ispanijos Portugaliją šiaurėje ir rytuose skiria 1300 km siena, o 830 km pakrantę pietuose ir vakaruose skalauja Atlanto vandenynas. Krašto teritorijai priskiriamos Madeiros ir Azorų salos.
  Portugalija keliautojus žavi nepaprastu kraštovaizdžiu ir pojūčių įvairove. Peizažas visiškai gali pasikeisti bematant. Iš aukštai esančių šiaurinių ganyklų iki banguotų pietinių lygumų įmanoma nukeliauti per dieną, o iki saulės nutviekstų paplūdimių – vos per kelias valandas. Madeira ir Azorai – it paatogrąžių rojus gamtos ir ramybės mėgėjams. Šiuose puslapiuose supažindinama su visais regionais, pristatomos įdomiausios vietos, patariama, kaip kuo daugiau pamatyti ir patirti per viešnagę Portugalijoje.

  Leave a Reply