Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-as leidimas)

Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-as leidimas) | Scott Kelby

Atsisiųsti knygą Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kitos knygos

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 17×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 228
 • ISBN ar kodas: 9786094271625 • Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-as leidimas).pdf
  Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-as leidimas).epub
  Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-as leidimas).mobi


  Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-as leidimas) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-as leidimas) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-as leidimas) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Skaitmeninė fotografija, 2 dalis (2-as leidimas) aprašymas

  Aprašymas

  Knyga „Skaitmeninė fotografija“ yra populiariausia pasaulyje knyga apie fotografiją.
  2008 m. lietuviškai išleista antroji šios knygos dalis dabar yra atnaujinta ir papildyta.

  Knyga „Skaitmeninė fotografija“ nuosekliai veda prie to paties tikslo: pasiekti, kad fotografijos atrodytų kaip profesionalų. Anot knygos autoriaus, skaitmeninės fotografijos eroje tai nėra labai sudėtinga. Kiekviename šios knygos puslapyje pristatoma po viena idėją, kaip patobulinti jūsų nuotraukas, konkrečiai kalbama apie tai, kokį mygtuką paspausti ar kokį režimą pasirinkti.
  Fenomenalus knygos „Skaitmeninė fotografija“ populiarumas paaiškinamas tuo, kad knygoje paprastai ir suprantamai, nesigilinant į technines smulkmenas ir su humoru paaiškinta, kaip galima nesunkiai pasiekti norimą rezultatą.

  „Aš pateikiu jums tuos pačius patarimus, tą pačią informaciją, atskleidžiu tas pačias technines paslaptis, kurias per metų metus esu gavęs iš geriausių profesionalių fotografų, bet visa tai sakau paprasta kalba kaip bičiuliams, asmeniškai.“
  Scott Kelby

  Scottas Kelby – garsus fotografas, dizaineris ir daugelį apdovanojimų laimėjęs trisdešimt penkių knygų autorius, žurnalo Photoshop User vyriausiasis redaktorius bei leidėjas, žurnalo Nikon Software User vyriausiasis redaktorius, žurnalo Layers (universalūs patarimai, naudojantiems Adobe šeimos programas) redaktorius bei leidėjas ir vienas iš populiarios savaitinės internetinės laidos Adobe Photoshop TV vedėjų.

  Iš anglų kalbos vertė Saulius Repečka

  Leave a Reply