Sniego Senis

Sniego Senis | Jo Nesbo

Atsisiųsti knygą Sniego Senis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 472
 • ISBN ar kodas: 9789955238928


 • Sniego Senis.pdf
  Sniego Senis.epub
  Sniego Senis.mobi


  Sniego Senis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sniego Senis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sniego Senis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sniego Senis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sniego Senis aprašymas

  Aprašymas

  Iškritęs pirmasis sniegas prabangių namų rajoną apgaubė ramybe. Jo gyventojus Bekerius kiek suerzina kieme mįslingai atsiradęs sniego senis. Vėliau naktį Joną pažadina neaiškus garsas, jis eina ieškoti mamos, bet… name jos nėra. Nedrąsiai pravėręs lauko duris berniukas žvilgsniu matuoja atstumą iki artimiausių kaimynų, kol jo akys užkliūva už priešais namą stovinčio sniego senio – šis ryši rožinį motinos šaliką.
  Detektyvas Haris Hūlė užčiuopia ryšį tarp savo pašto dėžutėje rasto laiško ir dingusios moters. Paaiškėja, kad per pastarąjį dešimtmetį be žinios dingo jau vienuolika moterų ir kaskart tuo pat metu – vos tik pasirodo pirmasis sniegas…
  Žudikas diktuoja žaidimo taisykles ir, rodos, iš arti stebi kiekvieną Hario Hūlės žingsnį…

  “Sniego Senis” – kriminalinis romanas su rafinuotais siaubo trilerio elementais. Tai viena šiurpiausių Jo Nesbø knygų.

  “Romanas “Sniego Senis” – bauginantis ir neabejotinai labiausiai įtraukiantis Hario Hūlės ciklo romanas.”
  Slate

  “Romanas „Sniego Senis“ neišmatuojamo gylio kaip sniegas, švytintis ir abstraktus kaip Beethoveno „Vėlyvasis kvartetas“, tiesiog unikali literatūrinė patirtis. Jis pulsuoja energija, pagardintas ironija, kuri formuoja literatūrą, taip pat ir mano.”
  James Ellroy, detektyvų rašytojas

  Jo Nesbø (Ju Nesbio, gim. 1960) – vienas geriausių šių laikų kriminalinių romanų rašytojų pasaulyje. Jis sulaukė milžiniško pasisekimo ne tik gimtojoje Norvegijoje, bet ir daugelyje užsienio šalių. Autorius apdovanotas gausybe literatūros premijų, tarp jų „Stikliniu raktu“, Riverton, Norvegijos knygų klubo premija, Bookseller prizu, Danijos detektyvų rašytojų akademijos premija, Suomijos detektyvų rašytojų akademijos premija. Jo knygos ne kartą buvo patekusios į tarptautinių bestselerių sąrašus.

  Iš norvegų kalbos vertė Giedrė Rakauskaitė

  Leave a Reply