Stichijų akmenys

Stichijų akmenys | Marytė Kuodytė

Atsisiųsti knygą Stichijų akmenys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Charibdė

 • Išleidimo metai: 2009
 • Formatas: 20×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 144
 • ISBN ar kodas: 9789955739180


 • Stichijų akmenys.pdf
  Stichijų akmenys.epub
  Stichijų akmenys.mobi


  Stichijų akmenys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Stichijų akmenys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Stichijų akmenys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Stichijų akmenys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Stichijų akmenys aprašymas

  Aprašymas

  Nemokamas pristatymas Lietuvoje!

  Marytės Kuodytės knygoje “Stichijų akmenys” pristatomi brangakmeniai – deimantas, obsidianas, perlas, koralas ir gintaras – išsiskiria tuo, kad jų visų atsiradimas siejamas su pagrindinėmis stichijomis – žeme, ugnimi ir vandeniu, ir jie visi prieš milijonus metų formavosi gelmėse, veikiami aukštos temperatūros, slėgio ir vandens. Vis dėlto autorei rūpi ne vien fizinės ir cheminės tauriųjų akmenų savybės, bet ir įvairių tautų mitai, apipynę šių nuostabių gamtos kūrinių gimimo paslaptį, ir jų istorija. Žmonės visada žavėjosi brangakmeniais ir jais išreiškė savo galią, puošėsi patys, sagstė valdžios simbolius, dovanojo kaip meilės ir palankumo ženklus, teikdavo ir tebeteikia jiems ypatingų maginių ir gydomųjų galių.

  Marytė Kuodytė atidžiai stebi pasaulines ir Lietuvos mineralogijos, gemologijos ir juvelyrikos tendencijas ir itin daug dėmesio skiria, jos manymu, per mažai Lietuvoje vertinamam gintarui. Tad “Stichijų akmenyse” aptaria ne tik pasaulio gintaro lobynus, bet ir nepaprasto grožio Baltijos gintaro dirbinius.

  Leave a Reply