Tailandas

Tailandas | Ugnė Petrauskaitė

Atsisiųsti knygą Tailandas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Fortus Vita

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 96
 • ISBN ar kodas: 9786098152074 • Tailandas.pdf
  Tailandas.epub
  Tailandas.mobi


  Tailandas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tailandas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tailandas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tailandas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tailandas aprašymas

  Aprašymas

  “Šis leidinys – tarsi įvairiaspalvis vėrinys, suvertas iš tikrų istorijų Tailande: keliautojų džiaugsmų ir vargų, gyvenusių ilgėliau atradimų ir nusivylimų, dirbusiųjų patarimų. Kompaktiškas, informatyvus, sudomins ir smalsuolį, ir svajotojų, ir iškeliaujantį. Lietuviai yra labiausiai prisijaukinę būtent šių Pietryčių Azijos šalį. Į jų skrenda atostogauti, žiemas praleisti ir kartais net verslauti.

  Turistai paprastai parsiveža įspūdį, jog Tailande visi laimingi, tarsi rojuje, ir jauni, ir seni gyvena šia diena, atsipalaidavę, rūpesčių nematydami. Nuostabūs orchidėjų, plumerijų žiedai, saulė, vieni gražiausių pasaulio paplūdimių tiesiog lipa ant kulnų, viliodami šį žvarbų, tamsų metų nors akies krašteliu pabūti ten, kur gera nuotaika, gamtos grožis ir šiluma. Ir ne tik tai. Gana pigu, labai skanu, egzotinių vaisių gausa, mieli ir paprasti žmonės, tad ir norisi nerti ten. Tailandas keliautojų naršomas jau ne tik organizuotais skrydžiais ir pervežimais, bet ir savarankiškai dviračiais, motociklais, pėsčiomis.

  „Aš Tailandu mėgstu dėl jo paprastumo, būtent dėl to neįprasto, bet ypač skanaus gatvės maisto, dėl egzotinių vaisių saldumo, dėl žmonių šypsenų ir naivumo, dėl mokėjimo džiaugtis kiekviena akimirka nieko neturint, net ir dėl gausybės elgetaujančių šunų, dėl absoliutaus chaoso, o kartu ir neskubėjimo niekur, dėl atsipalaidavimo, dėl tokių elementariai paprastų dalykų, kokių europietiškame pasaulyje jau seniai nė su žiburiu nerasi”, – rašo keliautoja Vilma Markevičiūtė, Tailandą aplankiusi jau nežinia kiek kartų.

  O štai pagrindinio straipsnio apie šalį autorė Ugnė Petrauskaitė Tailande italų kompanijoje dirbo beveik metus. Tad ji turėjo laiko ne tik daug pamatyti, bet ir pažinti šalį iš arčiau. Ugnė mielai dalijasi savo žiniomis, patirtimi ir patarimais.

  Prityręs keliautojas matematikas Algis Kavaliauskas vedžioja po nacionalinius parkus ir džiungles, bando užkopti į aukščiausią kalną. Jo patirtis pravers kiekvienam.

  Klaipėdiečiui Rimantui Gajauskui Tailandas jau ne vienerius metus yra namai – rojus žemėje. Čia jis sėkmingai plėtoja verslą, turi viešbutį Bankoke. Rimantas skelia viską iš širdies, ką galvoja ir patiria kiekvieną dieną.

  Apie Tailando budizmą, gyvenimą vienuolyne ir kaip jis pakeitė jo, o ypač brolio, gyvenimą, atskleidžia alytiškis Vytautas Krasnickas. Ne veltui sakoma, kad kas ieško, tas ir randa, kas svajoja, tas ir gauna.

  Tikimės, kad šis leidinukas praskaidrins niūrius vakarus, leis paklaidžioti šiltų prisiminimų labirintais ir bus geras pagalbininkas tiems, kurie susiruoš į kelionę.”

  Su meile, Leidėjai

  Knygoje “Tailandas” rasite:

  – Informacija apie šalį

  – Keliautojų patirtis

  – Patarimai

  Leidinyje informacija keliautojui, verslo patirtis, šalies ypatumai ir subtilybės, visa tai, kas reikalinga keliaujant su grupe ar individualiai.

  Turinys

  3 / Pradžių pradžia. UGNĖ PETRAUSKAITĖ

  5 / Vieta žemėlapyje

  6 / Lis – nelis?

  7 / Informacija apie šalį

  8 / Šiaurės Tailandas

  14 / Šiaurės rytų Tailandas

  18 / Centrinis Tailandas

  26 / Rytų pakrantė

  28 / Pietų Tailandas

  36 / Transportas

  38 / Virtuvė

  40 / Kaip suprasti tajus

  44 / Kokoso skonis arba ką pasirinkti. ONA NOSEVIČIENĖ

  50 / Su palapine Po Tailandą. ALGIS KAVALIAUSKAS

  65 / Atostogos vienuolyne. VYTAUTAS NOSEVIČIUS

  68 / Budizmo pamokos arba motociklu per Tailandą. MILDA LIUTKUTĖ

  72 / Tailandas: puokštė potyrių ir jausmų. ASTRA PETKŪNAITĖ

  75 / Kelionės po Tailandą užrašai. DARIUS DAUGUVIETIS

  84 / Kai pasirenki rojų. VYTAUTAS NOSEVIČIUS

  96 / Žodynėlis

  Leave a Reply