Tik ėjimas keliu: pokalbiai su dvasininkais

Tik ėjimas keliu: pokalbiai su dvasininkais | Sud. Andrius Navickas, Gediminas Kajėnas

Atsisiųsti knygą Tik ėjimas keliu: pokalbiai su dvasininkais pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Bernardinai.lt

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 432
 • ISBN ar kodas: 9786098086102


 • Tik ėjimas keliu: pokalbiai su dvasininkais.pdf
  Tik ėjimas keliu: pokalbiai su dvasininkais.epub
  Tik ėjimas keliu: pokalbiai su dvasininkais.mobi


  Tik ėjimas keliu: pokalbiai su dvasininkais pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tik ėjimas keliu: pokalbiai su dvasininkais pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tik ėjimas keliu: pokalbiai su dvasininkais knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tik ėjimas keliu: pokalbiai su dvasininkais pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tik ėjimas keliu: pokalbiai su dvasininkais aprašymas

  Aprašymas

  Pašvęstojo gyvenimo metų pradžiai Bernardinai.lt išleido pokalbių knygą „Tik ėjimas keliu“, kurioje publikuojami 2009-2014 m. rengti interviu su dvasininkais.

  Knygoje publikuojami 2009-2014 m. rengti pokalbiai su 27 Lietuvos dvasininkais – vyskupais, kunigais, vienuoliais, ne tik katalikais, bet ir kitų krikščioniškų konfesijų atstovais. Tai ypatinga mozaika, sudėliota iš unikalių gyvenimo istorijų, kurias jungia Viešpaties artumos išgyvenimas ir drąsa atsiliepti į Jo kvietimą.
  Knygoje atrasite kvapą gniaužiančių nuotykių, pasirinkimų, santykių įvairovę, kurioje bendra nebent patirtis, jog Dievas yra gražus, o tikėjimo kelionė – nenuspėjama…

  Knygoje „Tik ėjimas keliu“ skaitytojai ras pokalbius su kardinolu Audriu Juozu Bačkiu, Vidu Balčiumi, Aušvydu Belicku, Marijos radijo vadovu Gintaru Blužu OFS, joanitu Jureku Czarniawskiu CSJ, Ričardu Doveika, Kęstučiu Dvarecku, Vilniaus arkivyskupu Gintaru Grušu, Severinu Holocheriu OFM, Benediktu Jurčiu OFM, vyskupu Kęstučiu Kėvalu, Astijum Kungiu OFM, Eitvydu Merkiu, benediktinu Kazimieru Milaševičiumi OSB, Juozapu Minderiu, Moze Mitkevičiumi, Ramūnu Mizgiriu OFM, ortodoksų kunigu Vitalijumi Mockumi, Arūnu Peškaičiu OFM, liuteronų vyskupu Mindaugu Sabučiu, „Mažosios studijos“ vadovu Juliumi Sasnausku OFM, Antanu Saulaičiu SJ, Mariumi Talučiu, Algirdu Toliatu, vyskupu Lionginu Virbalu SJ, vyskupu Linu Vodopjanovu OFM, prelatu Stasiu Žiliu.

  Leave a Reply