Tiltas į Terabitiją

Tiltas į Terabitiją | Katherine Paterson

Atsisiųsti knygą Tiltas į Terabitiją pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2010
 • Formatas: 14×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 159
 • ISBN ar kodas: 9786094031939


 • Tiltas į Terabitiją.pdf
  Tiltas į Terabitiją.epub
  Tiltas į Terabitiją.mobi


  Tiltas į Terabitiją pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tiltas į Terabitiją pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tiltas į Terabitiją knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tiltas į Terabitiją pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tiltas į Terabitiją aprašymas

  Aprašymas

  Kas yra Terabitija?
  Tai paslaptingiausia vieta Žemėje. Pasaulis, egzistuojantis šalia mūsų. Nors iš pirmo žvilgsnio jis nesiskiria nuo mūsiškio, iš tiesų tai vieta, kurios nepamirši visą gyvenimą. Magija, fantazija ir stebuklai – tereikia stipriai įsisiūbuoti virve, kybančia sename medyje, ir peršokti per upelį…

  Dviem vaikams lemta atrasti ne tik nepaprastą Terabitijos šalį, bet ir pažinti draugystę, kuri pakeis juos visam laikui. Leslė – šviesiaplaukė mokyklos naujokė, sugeba laimėti bėgimo varžybas, kuriose dalyvauja tik berniukai, ir sudaužo Džeso viltis tapti čempionu. Tačiau būtent drauge jiems pavyks atrasti kelią į Terabitijos žemę… Laukia nuotykiai, paslaptingi miškai, grėsmingos būtybės ir pavojai, kurių išvengti pavyks tik pasikliaujant vienam kitu.

  Leave a Reply