Žirgų berniukas

Žirgų berniukas | Rupert Isaacson

Atsisiųsti knygą Žirgų berniukas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 432
 • ISBN ar kodas: 9789955343097


 • Žirgų berniukas.pdf
  Žirgų berniukas.epub
  Žirgų berniukas.mobi


  Žirgų berniukas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žirgų berniukas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žirgų berniukas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žirgų berniukas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žirgų berniukas aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Žirgų berniukas” yra tikra tėvo ir sūnaus autisto istorija sužavėjo daugelį skaitytojų ir žiūrovų: knyga išversta į 20 kalbų, BBC sukurtą filmą matė šimtai milijonų. Ruperto ir Kristinos sūnus Rovenas – autistas. Mylintys tėvai – gerai žinomas žurnalistas ir perspektyvi psichologė – pasiruošę nuversti kalnus, kad padėtų sūnui bent kartkartėmis pasijusti paprastu vaiku ir nors trumpam pažaboti siaubingus priepuolius. Tikra gyvenimo istorija užburia, sukrečia ir leidžia suvokti, ką tėvas iš tiesų gali padaryti dėl savo vaiko. Kelionė į tolimą Mongoliją, elnių augintojai, šamanai, gydūnai, Sibiro platybės – visa tai galop prisideda, kad šešiametis „grįžtų“ į realų pasaulį, bendruomenę.

  Ką padarytumėt, jei trokštumėt išgelbėti savo sūnų: Žurnalistas Rupertas Isaacsonas išmaišė tolimiausius žemės kampelius, rado begalę draugų ir bičiulių, gebėjo padėti visiškai nepažįstamiems žmonėms, net išjudino ne viena akmenį Jungtinių Tautų pamatuose, bet negalėjo padaryti tik vieno – įsiskverbti į savo sūnaus pasaulį. Jis, sūnus Rovenas, autistas.

  …Visos pastangos, kurių griebiasi tėvai, bergždžios: nei įprasti vaistai, nei paplitę terapijos būdai nepadeda sugriauti sienos, skiriančios sūnų. Vis dėlto vieną dieną šauna beprotiška mintis -nusivežti Roveną į žirgyną. Ir čia įvyksta stebuklas: berniukas pasikeičia ir ima savaip bendrauti su kumele Betse. Prasideda ilga ir išties nelengva, nors ir nuotykių kupina, mylinčių tėvų kelionė į šviesos pasaulį – iš sūnų kaustančių autizmo gniaužtų… Netikėtai įvyksta tai, ko nė vienas net slapčia bijojo tikėtis: Rovenas praveria duris į savo pasaulį. Nepaprasta kelionė pas Mongolijos šamanus, elnių augintojus, Sibiro gydūnus padeda ne tik keisti požiūrį į nepagydomą ligą, bet ir įvertinti aplinkos poveikį.

  TURINYS

  Prologas 7

  PIRMA DALIS

  1 Septynmetis vaikas / 11

  2 Pragaro link / 22

  3 Žirgų berniukas / 45

  4 Svajonių metas / 63

  ANTRA DALIS

  5 Nuotykis prasideda / 83

  6 Kalnų ir upių dievai / 101

  7 Brolis mongolas / 118

  8 Į vakarus su lietumi / 137

  9 Nuopuoliai ir pakilimai / 157

  10 Tėvo klaida / 178

  11 Rovenas įveikia baimę / 189

  12 Mikroautobuso berniukas / 207

  13 Taisome vėjo arklį / 228

  14 Dangaus arklio ežeras / 244

  15 Morono jūros kiaulytės / 260

  TREČIA DALIS

  16 Į Sibirą / 275

  17 Baltasis kalnų ožys / 294

  18 Aukštyn ir tolyn / 307

  19 Šamanas Šmėkla kalno viršūnėje / 322

  20 Sakalas namuose / 333

  21 Pokalbis su šamanu / 351

  22 Stebuklas prie upės / 368

  23 Keturios minutės ir penkiasdešimt dvi sekundės / 383

  Epilogas / 399

  Padėkos / 409

  Leave a Reply